00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Претсобје maxi 25

Претсобје maxi 25

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

12500 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 1.300 ден.

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:комбинација на три ормари со длабина 25cm со два реда во врата и закачалка,висина 205cm, должина 195cm, капацитет 27 до 54 пара обувки, бесплатна достава во Скопје низ мк по карго со доплата од 1300 денари, се доставува склопен до дома • Достапност:Има залиха
 • Продавач:ДМВ Дизајн
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  ДМВ Дизајн

  • Опис на компанијата:Со 20+ години искуство и традиција во работењето ние сме современа дестинација за совршен и практичен мебел за вашиот дом, модерен дизајн и квалитетна изработка. Нашиот производ е направен за да ја надополни уметноста за добро живеење, а дизајнот е совршено решение за мал простор. DMW design се придржува до највисоките стандарди за обработка, и монтажа – така сте сигурни дека мебелот од DMW design ќе ви трае цел живот. Настојувајќи да понудиме дизајни што се практични и уникатни, со вистински конкурентни цени на пазарот. Изработката и испораката трае кратко и е секогаш на време во договорениот рок. Ние сме посветени на создавање производи кои ги инспирираат и поддржуваат луѓето да направат позитивни промени во животниот стил.
  • Име на контакт лице:dmdizajn99@gmail.com
  • Адреса:Китка
  • Поштенски број:52
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070727633
  • Телефон #:070727633
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:7.800 ден.

  Претсобје mini 25

  Цена со ДДВ:11.650 ден.

  Претсобје maxi slim R 16

  Цена со ДДВ:7.450 ден.

  Чевларник C24-2P комбинација од дв ...

  Цена со ДДВ:6.450 ден.

  Чевларник C23-2P

  Цена со ДДВ:8.400 ден.

  Чевларници C34-2P

  Цена со ДДВ:7.000 ден.

  Чевларник slim C34-1P
  070/287-777

  корисничка поддршка