00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Претсобје mini 25

Претсобје mini 25

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

8970 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 800 ден.

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:комбинација од два ормари на длабина 25cm со два реда во врата плус закачалка, висина 205cm, должина 130cm, капацитет 15 до 30 пара обувки, бесплатна достава во Скопје, за други градови по карго со доплата од 200 денари, се доставува склопен до дома
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:ДМВ Дизајн
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  ДМВ Дизајн

  • Опис на компанијата:Со 20+ години искуство и традиција во работењето ние сме современа дестинација за совршен и практичен мебел за вашиот дом, модерен дизајн и квалитетна изработка. Нашиот производ е направен за да ја надополни уметноста за добро живеење, а дизајнот е совршено решение за мал простор. DMW design се придржува до највисоките стандарди за обработка, и монтажа – така сте сигурни дека мебелот од DMW design ќе ви трае цел живот. Настојувајќи да понудиме дизајни што се практични и уникатни, со вистински конкурентни цени на пазарот. Изработката и испораката трае кратко и е секогаш на време во договорениот рок. Ние сме посветени на создавање производи кои ги инспирираат и поддржуваат луѓето да направат позитивни промени во животниот стил.
  • Име на контакт лице:dmdizajn99@gmail.com
  • Адреса:Китка
  • Поштенски број:52
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070727633
  • Телефон #:070727633
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:13.960 ден.

  Претсобје maxi 25

  Цена со ДДВ:6.980 ден.

  Чевларник C23-2P

  Цена со ДДВ:7.980 ден.

  Чевларник C24-2P комбинација од дв ...

  Цена со ДДВ:8.980 ден.

  Чевларници C34-2P

  Цена со ДДВ:7.800 ден.

  Чевларник slim C34-1P

  Цена со ДДВ:2.990 ден.

  Чевларник C02-2P
  070/287-777

  корисничка поддршка