00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Чевларник C03-2P

Чевларник C03-2P

Цената е со вклучен ДДВ
3.700 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ормар со три врати на длабина 25cm со два реда во врата, висина 121cm, ширина 65cm, длабина 25cm, капацитет 18 пара обувки, бесплатна достава во Скопје, за други градови се праќа по карго со доплата од 400 денари, се доставува склопен до дома
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:ДМВ Дизајн
 • профил на компанијата

  ДМВ Дизајн

  • Опис на компанијата:Со 20+ години искуство и традиција во работењето ние сме современа дестинација за совршен и практичен мебел за вашиот дом, модерен дизајн и квалитетна изработка. Нашиот производ е направен за да ја надополни уметноста за добро живеење, а дизајнот е совршено решение за мал простор. DMW design се придржува до највисоките стандарди за обработка, и монтажа – така сте сигурни дека мебелот од DMW design ќе ви трае цел живот. Настојувајќи да понудиме дизајни што се практични и уникатни, со вистински конкурентни цени на пазарот. Изработката и испораката трае кратко и е секогаш на време во договорениот рок. Ние сме посветени на создавање производи кои ги инспирираат и поддржуваат луѓето да направат позитивни промени во животниот стил.
  • Име на контакт лице:dmdizajn99@gmail.com
  • Адреса:Китка
  • Поштенски број:52
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070727633
  • Телефон #:070727633
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:2.750 ден.

  Чевларник C02-2P

  Цена со ДДВ:6.450 ден.

  Чевларник C23-2P

  Цена со ДДВ:3.050 ден.

  Чевларник C03-2PS ормар со три врат ...

  Цена со ДДВ:4.700 ден.

  Чевларник C04-2P

  Цена со ДДВ:3.100 ден.

  Чевларник slim C03-1P

  Цена со ДДВ:7.000 ден.

  Чевларник slim C34-1P
  070727633

  корисничка поддршка