00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Претсобје maxi slim R 16

Претсобје maxi slim R 16

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

11650 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 1.300 ден.

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:комбинација од три ормари на длабина 16cm со еден ред во врата, модел со рачки и затворена позадина плус закачалка,висина 193cm, должина 204cm, капацитет 27 пара обувки, бесплатна достава во Скопје, за други градови по карго со доплата од 1300 денари, се доставува склопен до дома • Достапност:Има залиха
 • Продавач:ДМВ Дизајн
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  ДМВ Дизајн

  • Опис на компанијата:Со 20+ години искуство и традиција во работењето ние сме современа дестинација за совршен и практичен мебел за вашиот дом, модерен дизајн и квалитетна изработка. Нашиот производ е направен за да ја надополни уметноста за добро живеење, а дизајнот е совршено решение за мал простор. DMW design се придржува до највисоките стандарди за обработка, и монтажа – така сте сигурни дека мебелот од DMW design ќе ви трае цел живот. Настојувајќи да понудиме дизајни што се практични и уникатни, со вистински конкурентни цени на пазарот. Изработката и испораката трае кратко и е секогаш на време во договорениот рок. Ние сме посветени на создавање производи кои ги инспирираат и поддржуваат луѓето да направат позитивни промени во животниот стил.
  • Име на контакт лице:dmdizajn99@gmail.com
  • Адреса:Китка
  • Поштенски број:52
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070727633
  • Телефон #:070727633
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:7.350 ден.

  Претсобје mini slim R 16

  Цена со ДДВ:3.500 ден.

  Чевларник slim R C03-1P

  Цена со ДДВ:7.800 ден.

  Чевларник slim R C34-1P комбинациј ...

  Цена со ДДВ:3.850 ден.

  Чевларник slim R C02-1PZ

  Цена со ДДВ:12.500 ден.

  Претсобје maxi 25

  Цена со ДДВ:2.500 ден.

  Чевларник slim R C02-1P ормар со д ...
  070/287-777

  корисничка поддршка