00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Чевларник C23-2P

Чевларник C23-2P

Цената е со вклучен ДДВ
6.450 ден.

  • опис на производот
  • профил на компанијата
опис на производот
  • Опис на производот:комбинација на два ормари со длабина 25cm со два реда во врата, висини 85cm и 121cm, ширина на двата 130cm, капацитет 30 пара обувки, бесплатна достава во Скопје, за други градови по карго со доплата од 700 денари, се доставува склопен до дома

  • Достапност:Има залиха
  • Продавач:ДМВ Дизајн
  • Земја на потекло:Македонија
  • профил на компанијата

    ДМВ Дизајн

    • Опис на компанијата:Со 20+ години искуство и традиција во работењето ние сме современа дестинација за совршен и практичен мебел за вашиот дом, модерен дизајн и квалитетна изработка. Нашиот производ е направен за да ја надополни уметноста за добро живеење, а дизајнот е совршено решение за мал простор. DMW design се придржува до највисоките стандарди за обработка, и монтажа – така сте сигурни дека мебелот од DMW design ќе ви трае цел живот. Настојувајќи да понудиме дизајни што се практични и уникатни, со вистински конкурентни цени на пазарот. Изработката и испораката трае кратко и е секогаш на време во договорениот рок. Ние сме посветени на создавање производи кои ги инспирираат и поддржуваат луѓето да направат позитивни промени во животниот стил.
    • Име на контакт лице:dmdizajn99@gmail.com
    • Адреса:Китка
    • Поштенски број:52
    • Град:Скопје , Македонија
    • Мобилен #:070727633
    • Телефон #:070727633
    • Локација на мапа:Прикажи
    Цена со ДДВ:7.450 ден.

    Чевларник C24-2P комбинација од дв ...

    Цена со ДДВ:7.000 ден.

    Чевларник slim C34-1P

    Цена со ДДВ:8.400 ден.

    Чевларници C34-2P

    Цена со ДДВ:3.700 ден.

    Чевларник C03-2P

    Цена со ДДВ:2.750 ден.

    Чевларник C02-2P

    Цена со ДДВ:7.800 ден.

    Претсобје mini 25
    070727633

    корисничка поддршка