00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Чевларници C34-2P

Чевларници C34-2P

Цената е со вклучен ДДВ
8.980 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:комбинација од два ормари со длабина 25cm со два реда во врата, висини 121cm и 157cm, должина на двата 130cm(65+65), капацитет 21 до 42 пара обувки, бесплатна достава во Скопје, за други градови по карго со доплата од 200 денари, се доставува склопен до дома
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:ДМВ Дизајн
 • профил на компанијата

  ДМВ Дизајн

  • Опис на компанијата:Со 20+ години искуство и традиција во работењето ние сме современа дестинација за совршен и практичен мебел за вашиот дом, модерен дизајн и квалитетна изработка. Нашиот производ е направен за да ја надополни уметноста за добро живеење, а дизајнот е совршено решение за мал простор. DMW design се придржува до највисоките стандарди за обработка, и монтажа – така сте сигурни дека мебелот од DMW design ќе ви трае цел живот. Настојувајќи да понудиме дизајни што се практични и уникатни, со вистински конкурентни цени на пазарот. Изработката и испораката трае кратко и е секогаш на време во договорениот рок. Ние сме посветени на создавање производи кои ги инспирираат и поддржуваат луѓето да направат позитивни промени во животниот стил.
  • Име на контакт лице:dmdizajn99@gmail.com
  • Адреса:Китка
  • Поштенски број:52
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070727633
  • Телефон #:070727633
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:7.980 ден.

  Чевларник C24-2P комбинација од дв ...

  Цена со ДДВ:6.980 ден.

  Чевларник C23-2P

  Цена со ДДВ:7.800 ден.

  Чевларник slim C34-1P

  Цена со ДДВ:3.990 ден.

  Чевларник C03-2P

  Цена со ДДВ:8.550 ден.

  Чевларник slim R C34-1P комбинациј ...

  Цена со ДДВ:8.970 ден.

  Претсобје mini 25
  070727633

  корисничка поддршка