00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Becutan млеко за после сончање


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Becutan млекото по сончање е идеално за враќање на влажноста на кожата по нејзиното изложување на сонце. Во својот состав содржи маслиново масло, масло од невен, камилица и Д-пантенол кои ја потхрануваат и регенерираат кожата, истовремено правејќи ја мека и свиленкава. Брзо се апсорбира, а големиот процент на вода што го содржи интензивно ја негува кожата по сончањето враќајќи и ја нејзината влажност и еластичност. Се препорачува и за секојдневна нега на сува и чувствителна кожа.

  • Ја враќа влажноста на кожата;
  • брзо се апсорбира;
  • клинички тестиран;
  • содржи маслиново масло, масло од невен, камилица и Д-пантенол.
 • Категорија:Нега на кожа
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Алкалоид АД Скопје

  • Опис на компанијата:АЛКАЛОИД AД Скопје е компанија која осум децении работи на производство на лекови, преработка на билни суровини, производство на козметички и хемиски производи.
  • Име на контакт лице:Продажба
  • Адреса:бул.Александар Македонски 12
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023104000
  • Факс #:023104014
  • Локација на мапа:Прикажи  023104000

  корисничка поддршка