00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Југоимпекс

Југоимпекс

Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
32%заштеда
Цена со ДДВ:92.110 ден. 61.999 ден.

GHHW 1000

15%заштеда
Цена со ДДВ:376.500 ден. 319.385 ден.

Заштеди и опреми ја твојата работил ...

Цена со ДДВ:1.645 ден.

Holzstar MS 3 R Држaч за материјали

Цена со ДДВ:7.280 ден.

Работно столче со фиоки

Цена со ДДВ:109.670 ден.

Metallkraft 1200-36 E-Автоматска ма ...

Цена со ДДВ:21.640 ден.

Струг- Дребонг Holzstar DB 450

Цена со ДДВ:11.630 ден.

Aircraft Handy Silence 221 OF E

Цена со ДДВ:13.830 ден.

Mobilboy Silence 241/24 OF E

Цена со ДДВ:9.440 ден.

AIRBOY 131 OF E

Цена со ДДВ:13.830 ден.

Aircraft AIRBOY SILENCE 221 OF E К ...

Цена со ДДВ:33.790 ден.

Holzstar SAA 3001 – Аспиратор so 2 ...

Цена со ДДВ:12.340 ден.

Брусилица (Шмиргла) Holzstar OSS 10 ...

Цена со ДДВ:12.960 ден.

Брусилица (Шмиргла) Holzstar BTS 15 ...

Цена со ДДВ:17.920 ден.

Брусилица (Шмиргла) Holzstar OBSS 1 ...

Цена со ДДВ:9.240 ден.

Holzstar BTS 151 – Шмиргла


следна
Страна 1 од 8, вкупно 122 производи


070/287-777

корисничка поддршка