00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Holzstar ADH 2540 Абрихтер Дихт

Holzstar ADH 2540 Абрихтер Дихт

Цената е со вклучен ДДВ
85.500 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Опис на производот:

  Јачина на мотор: 1.8kW
  Тип на мотор: 400V
  Број на ножеви: 2.
  Број на вртежи: 6700/min.
  Брзина на работа: 8.5m/min.

  Минимални и максимални димензии на работно парче:
  Дебелина на парче мин. 6mm
  Дебелина на паре макс. 160mm дебелина

  Должина на парче мин: 250mm.

  Широчина на парче макс: 254mm.

  Димензии на масата на абрихтерот: 1050mm Х 260mm
  Максимално одземање при едно поминување: 3mm

  Димензии на масата на дихтот: 480mm Х 254mm
  Максимално одземање при едно поминување: 2mm

  Надворешни димензии:

  Должина: 1105 mm
  Ширина: 750 mm
  Висина: 1075 мм
  Нето: 87 кг

  HolzstarADH-DH
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:107.200 ден.

  Hozlstar ADH 26 C-Абрихтер-Дихт

  Цена со ДДВ:41.480 ден.

  Holzstar ADH 250 - Абрихтер-Дихт
  022650251

  корисничка поддршка