00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Holzstar BTS 151 – Шмиргла

Holzstar BTS 151 – Шмиргла

Цената е со вклучен ДДВ
9.240 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Идеалнo за полупрофесионална и хоби употреба
  За универзална употреба при стругање (брусање) и површинско и контурно шмирглање.
  Технички спецификации:
  Должина: 460 mm
  Ширина: 360 mm
  Јачина на мотор: 0.37 kW
  Напојување: 230 V
  Дијаметар: 63 mm
  Должина на лентата за шмирглање: 914 mm
  Ширина на лентата за шмирглање: 100 mm
  Ротирање: 0 – 90 °
  Работна должина: 226 mm
  Работна ширина: 160 mm

  Yugoimex-promo
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи  022650251

  корисничка поддршка