00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Holzstar DH 330 – Дихт

Holzstar DH 330 – Дихт

Цената е со вклучен ДДВ
30.320 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Holzstar DH 330 – Дихт
  Tехнички спецификации:
  Должина: 640 mm
  Ширина: 585 mm
  Висина: 490 mm
  Тежина: 33 kg
  Јачина на мотор: 1.5 kW
  Напојување: 230 V
  Дијаметар на глава за рамнење 52.5 mm
  Вртежи на глава за рамнење 8500 min ¹
  Брзина на обработка 6 m/min
  Максимална и минимална работна висина: 6 mm/ 152 mm

  Yugoimex-promo
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:27.840 ден.

  Абрихтер Дихт Holzstar ADH 200 АS

  Цена со ДДВ:41.480 ден.

  Holzstar ADH 250 - Абрихтер-Дихт

  Цена со ДДВ:23.870 ден.

  Абрихтер Дихт Holzstar ADH 200
  022650251

  корисничка поддршка