00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Iskra Батериска штрафилица ML-CD92-180


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Напон: 18V
  - Една батерија, со вклучен полнач
  - Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah )
  - Вртежи во празно: 0-700 / min-1
  - Степени на вртежен момент: 21 + 1
  - вртежен момент: 18 Nm
  - LED сијалица
  - Самозатезна глава : Ø 10 mm ( максимум)
  - Капацитет на дупчење :
  • 18 mm (дрво)
  • 7 mm (железо)
  - Димензии на пакувањето (во mm) : 242 (В ) x 196,5 (Ш ) x 73 ( Д)
  - Нето тежина: 1,13 кг

  #бидисамсвојмајстор
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Крусел
 • Земја на потекло:Словенија
 • Гаранција:2 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica,Emide. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало рачен алат, гарден програма, електричен алат, продажба на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Biljana
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978238820
  • Телефон #:022520999
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:14
  • Локација на мапа:Прикажи
  25%заштеда
  Цена со ДДВ:4.699 ден. 3.499 ден.

  Iskra Батериска штрафилица ML-CD92- ...

  19%заштеда
  Цена со ДДВ:5.990 ден. 4.800 ден.

  Iskra ML-CD92-180S Бат. Дупчалка во ...
  070/287-777

  корисничка поддршка