00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

КОМБИНИРАН СЕТ НА БАТЕРИИ А DM18BL Батериска вибрациона дупчалка


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:-Високо ефикасен мотор без четкици (BLDC)
  -2-брзински
  -Заштита од преоптоварување
  -Accu индикатор
  -Функција за дупчење

  Технички спецификации:
  -Моќност - 18 V
  -Брзина – 0-550 / 0-2000 вртежи во минута
  -Вртежен момент - 60 Nm
  -Глава за дупчење - распон од 13 mm
  -Макс. капацитет челик ø – 13 mm
  -Макс. капацитет дрво ø – 36 mm
  -Макс. капацитет дрво ø (завртка) – 13 mm
  -Тежина - 1,3 кг

  ID18BLA Батериска ударна дупчалка

  -Високо ефикасен мотор без четкици (BLDC)
  -3-брзински
  -Accu индикатор
  -1 сек. Функција One Shot
  -Ударно дупчење со голема брзина
  -Магнетен држач за битови

  Технички спецификации:
  -Моќност - 18 V
  -Брзина – 0-3000 /мин
  -Фреквенција на удар – 0-3200 /мин
  -Макс. Вртежен момент - 180 Nm
  -Тежина - 0,95 кг
  -Бит – 1/4” (шеснаесетник)

  ОПСЕГ НА ИСПОРАКА

  KEYANG DM18BL БАТЕРИСКА ВИБРАЦИОНА ДУПЧАЛКА 18V ТЕЛО
  KEYANG ID18BLA БАТЕРИСКА УДАРНА ДУПЧАЛКА 18V ТЕЛО
  2x KEYANG BL18018 БАТЕРИЈА LI-ION 18V 5.0AH
  KEYANG BL18051 БАТЕРИЈА LI-ION 18V 2.0AH
  KEYANG C18046 БРЗ ПОЛНЕЖ LI-ION 14,4/18V
  Се испорачува во торба Keyang!

 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Ник Елан
 • профил на компанијата

  Ник Елан

  • Опис на компанијата:Друштво за сервисирање трговија и услуги - Сервис за рачен електричен алат.
  • Име на контакт лице:Ник елан
  • Адреса:бул.В.С.Бато 9-1/2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 340440
  • Телефон #:02 2400720  022400720

  корисничка поддршка