00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Градежни алати

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
25%заштеда
Цена со ДДВ:4.699 ден. 3.499 ден.

Iskra Батериска штрафилица ML-CD92- ...

12%заштеда
Цена со ДДВ:3.999 ден. 3.490 ден.

Iskra Батериска штрафилица ML-CD92- ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:2.790 ден. 2.499 ден.

Убодна пила Iskra 600 W

Цена со ДДВ:5.499 ден.

Хилта Iskra 850 W

28%заштеда
Цена со ДДВ:459.000 ден. 330.480 ден.

МАШИНА САМБА ХЛ 00601802 ПФТ

6%заштеда
Цена со ДДВ:479.000 ден. 449.000 ден.

МАШИНА ЗА МАЛТЕРИСУВАЊЕ ПФТ Г4 СМАР ...

35%заштеда
Цена со ДДВ:19.999 ден. 12.999 ден.

Сет аголни брусилки DWE492+DWE4157

28%заштеда
Цена со ДДВ:10.499 ден. 7.499 ден.

Ударна дупчалка 850 W

25%заштеда
Цена со ДДВ:14.799 ден. 10.999 ден.

Електропневматски комбиниран чекан ...

24%заштеда
Цена со ДДВ:6.199 ден. 4.699 ден.

Аголна брусилка 730 W 115 MM

23%заштеда
Цена со ДДВ:8.499 ден. 6.499 ден.

Убодна пила 710 W

23%заштеда
Цена со ДДВ:14.999 ден. 11.499 ден.

AKU XR дупчалка/одвртувач 14,4 V 1, ...

20%заштеда
Цена со ДДВ:1.900 ден. 1.520 ден.

Торба за алат за на појас

18%заштеда
Цена со ДДВ:6.999 ден. 5.699 ден.

Кружна пила 1250 W 230V со ласер

10%заштеда
Цена со ДДВ:11.940 ден. 10.746 ден.

BOSCH PLL 360 - РОТАЦИОНЕН ЛАСЕР + ...

5%заштеда
Цена со ДДВ:8.990 ден. 8.541 ден.

GSR 12V-15 БАТЕРИСКИ ЗАВРТУВАЧ 2 x ...


следна
Страна 1 од 6, вкупно 86 производи
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка