00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Физикална терапија-пакет со ласер и магнет

26%заштеда

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Физикална терапија со ултразвучна, електро, ласерска и магнетна терапија. Цената е за еден третман кој трае 35 минути. Се препорачуваат 10 дена терапија.
 • Достапност:Контакт
 • Земја на потекло:Македонија
 • профил на компанијата

  Ласеропунктура

  • Опис на компанијата:ПЗУ Ласеропунктура е ординација за физикална терапија која работи со Фондот за здравствено осигурување.
  • Име на контакт лице:Георги Митев
  • Адреса:ул. Лондонска 10, лам.3, локал 7 и 8, Тафталиџе, Карпош
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:00 389 72/204-963
  • Телефон #:00389 (0)2 309-2800
  • Година на регистрација:2005
  • Број на вработени:3
  • Годишна продажба:500
  • Локација на мапа:Прикажи  023092800

  корисничка поддршка