00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Ласеропунктура

 • Опис на компанијата:ПЗУ Ласеропунктура е ординација за физикална терапија која работи со Фондот за здравствено осигурување.
 • Име на контакт лице:Георги Митев
 • Адреса:ул. Лондонска 10, лам.3, локал 7 и 8, Тафталиџе, Карпош
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:00 389 72/204-963
 • Телефон #:00389 (0)2 309-2800
 • Година на регистрација:2005
 • Број на вработени:3
 • Годишна продажба:500
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот84.38%
Број на производи2
Член од05 Апр, 2012
Последна промена07:23:44 , 12 Јул, 2020
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка