00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Елмед

 • Опис на компанијата:ЕЛМЕД е генерален застапник на неколку врвни произведители на индустриска опрема за обележување. Од самиот почеток на своето постоење (1991год.) ја има стекнато довербата на повеќе светски реномирани фирми и има статус на овластен застапник и сервисен центар на територијата на Република Македонија. Основен приоритет на Елмед е да одговори на потребите на клиентите со гарантиран квалитет, осигуран сервис и следење на светските тенденции на индустриско обележување. Нашата цел секогаш била остварување успешни и долговечни партнерски односи со клиентите, со тоа допринесувајќи до ефикасност на производството, следливост на производите како и заштита на брендот.
 • Име на контакт лице:Јулијана
 • Адреса:24 Br.16g Ilinden
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:078204666
 • Телефон #:023216577
 • Факс #:023216577
 • Година на регистрација:1990
 • Број на вработени:17
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот78.12%
Број на производи66
Член од07 Ное, 2012
Последна промена13:39:07 , 01 Мар, 2022
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка