00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Holzstar TKS 200-Циркулар со работна маса


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Дијаметар на пила 200 mm
  Максимална висина на сечење 90 ° - 60 mm
  Максимална висина на сечење 45 °- 48mm
  Димензии на работна маса 530 x 400mm
  Висина на работна маса 870 mm
  Должина на сечење 1370 mm
  Број на вртежи на пила 4750 min -1
  Моќност на мотор 0.75 kW
  Електрично поврзување 230 V / 50 Hz
  Отвор за отпрашување 30 mm / 100 mm
  Тежина 80 kg
  Димензии на машина 1430 x 1000 x 1030mm

  TKS-Yugoimpex
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:76.820 ден.

  Holzstar TKS 254 E-Циркулар со рабо ...

  Цена со ДДВ:169.200 ден.

  Holzstar FKS 315-1500 E

  Цена со ДДВ:263.140 ден.

  Holzstar FKS 315-2000 E Циркулар со ...

  Цена со ДДВ:105.340 ден.

  Бансек Holzstar HBS 400

  Цена со ДДВ:244.900 ден.

  Holzstar HBS 703 - Бансек

  15%заштеда
  Цена со ДДВ:376.500 ден. 319.385 ден.

  Заштеди и опреми ја твојата работил ...
  022650251

  корисничка поддршка