00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Holzstar DKS 504 Vario-Убодна пила

Holzstar DKS 504 Vario-Убодна пила

Цената е со вклучен ДДВ
10.230 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Максимална висина на сечење на 90°: 52 mm
  Максимална висина на сечење на +45°; 20 mm
  Големина на работна маса: 414 x 254 mm
  Должина на лисната пила:133 mm
  Димензии на машина; 630 x 320 x 380 mm
  Тежина: 12 kg
  Моќност на мотор:0.9 kW
  Електрично поврзување:230 V
  Фреквенција:50 Hz

  mashini-yugoimpex
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:76.820 ден.

  Holzstar TKS 254 E-Циркулар со рабо ...

  Цена со ДДВ:244.900 ден.

  Holzstar HBS 703 - Бансек

  Цена со ДДВ:105.340 ден.

  Бансек Holzstar HBS 400

  Цена со ДДВ:169.200 ден.

  Holzstar FKS 315-1500 E
  022650251

  корисничка поддршка