00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Бансек Holzstar HBS 400

Бансек Holzstar HBS 400

Цената е со вклучен ДДВ
121.330 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Дијаметар на погонско тркало426 mm
  Макс. ширина на сечење со стопер266 mm
  Макс. ширина на сечење без стопер416 mm
  Максимална висина на сечење305 mm
  Брзина на сечење460 /980 m/min
  Должина на лисната пила3378 mm
  Големина на работна маса530 x 480 mm
  Моќност на мотор1500 W
  Електрично поврзување230 V / 50 Hz
  Отвор за отпрашување120 mm
  Тежина 135 kg
  Димензии на машина765 x 520 x 1750 mm
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:24.180 ден.

  Универзален кројач Holzstar TKS 315 ...

  Цена со ДДВ:31.310 ден.

  Абрихтер Дихт Holzstar ADH 200

  Цена со ДДВ:57.660 ден.

  Абрихтер Дихт Holzstar ADH 305

  Цена со ДДВ:151.650 ден.

  Циркулар со работна маса Holzstar T ...
  022650251

  корисничка поддршка