00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Изнајмување дигалки


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Изнајмување дигалки
 • Продавач:Мото-кран
 • профил на компанијата

  Мото-кран

  • Опис на компанијата:-Изнајмување дигалки -Услуги со авто дигалки -Кранови
  • Име на контакт лице:Мото-кран
  • Адреса:Хо Ши Мин 67-б
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 267381
  • Телефон #:070 267381
  • Факс #:02 2639532  070267381

  корисничка поддршка