00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Глобус-комерц

  • Опис на компанијата:Фирмата Глобус-Комерц работи со услуги со автодигалки, каде во својата сопственост располага со 4 автодигалки, од 10 до 50 тона. Машините се телескопски, хидраулични и сите услуги се извршуваат најпрофесионално, квалитетно и ефтино.
  • Име на контакт лице:Ацо Донев
  • Адреса:Сава Ковачевиќ 47 К лок.6
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023111454
  • Факс #:023111454
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи3
Член од22 Јан, 2013
Последна промена10:41:34 , 24 Фев, 2021
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка