00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Мото-кран

  • Опис на компанијата:-Изнајмување дигалки -Услуги со авто дигалки -Кранови
  • Име на контакт лице:Мото-кран
  • Адреса:Хо Ши Мин 67-б
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 267381
  • Телефон #:070 267381
  • Факс #:02 2639532

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Број на производи1
Член од07 Јун, 2021
Последна промена12:54:40 , 20 Фев, 2024
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка