00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Изнајмување на дигалки


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Изнајмување на дигалка-кран за градежни активности. 16 тонска дигалка со 14 m. телескоп. Погодна за ридско-планински терени.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Глобус-комерц
 • профил на компанијата

  Глобус-комерц

  • Опис на компанијата:Фирмата Глобус-Комерц работи со услуги со автодигалки, каде во својата сопственост располага со 4 автодигалки, од 10 до 50 тона. Машините се телескопски, хидраулични и сите услуги се извршуваат најпрофесионално, квалитетно и ефтино.
  • Име на контакт лице:Ацо Донев
  • Адреса:Сава Ковачевиќ 47 К лок.6
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023111454
  • Факс #:023111454
  • Локација на мапа:Прикажи  023111454

  корисничка поддршка