00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Чевларник C04-2P

Чевларник C04-2P

Цената е со вклучен ДДВ
4.990 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ормар со 4 врати на длабина 25cm, два реда во врата, капацитет 12 до 24 пара обувки, висина 157cm, ширина 65cm, бесплатна достава во Скопје, за други градови по карго со доплата од 200 денари 
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:ДМВ Дизајн
 • профил на компанијата

  ДМВ Дизајн

  • Опис на компанијата:Со 20+ години искуство и традиција во работењето ние сме современа дестинација за совршен и практичен мебел за вашиот дом, модерен дизајн и квалитетна изработка. Нашиот производ е направен за да ја надополни уметноста за добро живеење, а дизајнот е совршено решение за мал простор. DMW design се придржува до највисоките стандарди за обработка, и монтажа – така сте сигурни дека мебелот од DMW design ќе ви трае цел живот. Настојувајќи да понудиме дизајни што се практични и уникатни, со вистински конкурентни цени на пазарот. Изработката и испораката трае кратко и е секогаш на време во договорениот рок. Ние сме посветени на создавање производи кои ги инспирираат и поддржуваат луѓето да направат позитивни промени во животниот стил.
  • Име на контакт лице:dmdizajn99@gmail.com
  • Адреса:Китка
  • Поштенски број:52
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070727633
  • Телефон #:070727633
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:2.990 ден.

  Чевларник C02-2P

  Цена со ДДВ:3.990 ден.

  Чевларник C03-2P

  Цена со ДДВ:7.980 ден.

  Чевларник C24-2P комбинација од дв ...

  Цена со ДДВ:2.550 ден.

  Чевларник slim C02-1P

  Цена со ДДВ:6.980 ден.

  Чевларник C23-2P

  Цена со ДДВ:3.500 ден.

  Чевларник C03-2PS ормар со три врат ...
  070727633

  корисничка поддршка