00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Алатки и додатоци за чистење на домаќинства

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
12%заштеда
Цена со ДДВ:400 ден. 350 ден.

Glass Dym – за чистење на огноотпор ...

4%заштеда
Цена со ДДВ:2.500 ден. 2.400 ден.

Правосмукалка за пелети

Цена со ДДВ:5.500 ден.

Правосмукалка со воден филтер

Цена со ДДВ:3.500 ден.

правосмукалка

1%заштеда
Цена со ДДВ:46.000 ден. 45.540 ден.

Karcher PUZII 100 SUPER

Цена со ДДВ:70.500 ден.

Karcher BDS 43/150 C

Цена со ДДВ:60 ден.

Изолир лента

Цена со ДДВ:4.000 ден.

Четка за чистење на дворот Nilfisk ...

Цена со ДДВ:1.250 ден.

Сет за чистење ламинатни подови

Цена со ДДВ:116.000 ден.

Karcher B 40 C Ep D 43

Цена со ДДВ:398 ден.

Спреј за чистење тастатури

Цена со ДДВ:41.000 ден.

Karcher KM 70/20 C 2SB

Цена со ДДВ:10.900 ден.

Апарат за перење коли Nilfisk-ALTO ...

Цена со ДДВ:36.900 ден.

Karcher HD 5/15 C Plus


следна
Страна 1 од 5, вкупно 66 производи
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка