00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Енерго Солар

  • Опис на компанијата:ЕНЕРГО СОЛАР - Тетово е специјализирана фирма за производство, инсталација и продажба на Соларни Системи и Централно греење.
  • Име на контакт лице:Драгољуб
  • Адреса:Иво Лола Рибар 213
  • Поштенски број:1220
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:078/224552
  • Телефон #:044339975
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот71.88%
Број на производи15
Член од18 Сеп, 2013
Последна промена08:56:34 , 24 Јан, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка