00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Офис Плус

  • Опис на компанијата:Офис Плус е водечка компанија во Македонија во делот на производи и решенија за канцелариско работење. Со своите 16 продавници, во Скопје, Куманово, Тетово, Струга, Битола, Велес, Прилеп, Гостивар Офис Плус настапува и на малопродажниот пазар на канцелариски производи. Офис Плус е застапник на голем број светски брендови за канцелариски прибор, машини и мебел, средства за презентација, тонери, мастила, рибони, медиуми и компјутерска периферија, промотивен материјал, деловни подароци, чанти и патни торби, како и школска програма.
  • Име на контакт лице:Комерцијалист
  • Адреса:Индустриска 4, п.фах 674
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02 15501
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи727
Член од20 Дек, 2012
Последна промена14:14:10 , 06 Јул, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка