00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Агенс+ Камини

 • Опис на компанијата:Агенс+ е водечка компанија во регионот за продажба, дизајн и изведба на камини и оџаци. Благодареjќи на тесно специјализираното поле во кое работиме, успеавме да постигнеме високи успеси како во поглед на дизајнот така и квалитетот. Ве покануваме да ги прегледате нашите содржини со надеж дека и Вие ќе имате прекрасен камин кој ќе плени со својот уникатен изглед и извонредна ефикасност и практичност.
 • Име на контакт лице:Андреја Додов
 • Адреса:Владимир Комаров 1-а/4
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:+38971332265
 • Телефон #:00 389 (0) 2 2467924
 • Факс #:00 389 (0) 2 2467924
 • Година на регистрација:1999
 • Број на вработени:6
 • Годишна продажба:12000000
 • Процент на извоз:5
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот96.88%
Ја следат2
Број на производи89
Член од24 Авг, 2011
Последна промена21:25:34 , 10 Фев, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка