00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Вап Мак

 • Опис на компанијата:ВАП МАК, Скопје, формирана во 1993 година, е генерален застапник на компанијата Nilfisk од Данска, претходно позната како WAP-ALTO. ВАП МАК увезува, продава и сервисира апарати од Nilfisk, еден од светските најголеми снабдувачи на професионална опрема за чистење со седиште во Данска и продажни салони во повеќе од 80 земји во светот. Nilfisk произведува комерцијална и професионална опрема за одржување на хигиена и чистота во неколку сектори, и тоа: Земјоделство Домаќинство Градежништво Автоиндустрија Прехранбена индустрија Јавни и комерцијални објекти. Горди сме да ги вброиме меѓу нашите клиенти некои од најголемите и докажани компании во државата, но сите наши клиенти, мали или големи, се еднакво важни за нас! Официјален вебсајт: www.vap.mk
 • Име на контакт лице:Марта Арсовска
 • Адреса:бул. Партизански Одреди бр, 151 Мезанин
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:0038970367114
 • Телефон #:0038923222161
 • Факс #:0038923119022
 • Година на регистрација:1993
 • Број на вработени:4
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот78.12%
Ја следат1
Број на производи33
Член од22 Мар, 2012
Последна промена00:15:01 , 27 Мај, 2020
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка