00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Р3 Инфомедиа

Р3 Инфомедиа

Златна Книга (Р3 Инфомедиа) е водечки бизнис адресар во Македонија избран за Супербренд за Македонија за 2009 и 2011 година. www.zk.com.mk е една од 40-те најпосетувани локални веб страни во Македонија и е достапна на македонски, англиски и албански јазик.

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
15%заштеда
Цена со ДДВ:850 ден. 723 ден.

Тест производ

9%заштеда
Цена со ДДВ:242 ден. 218 ден.

Директна пошта

7%заштеда
Цена со ДДВ:48.590 ден. 44.999 ден.

Директен e-mail маркетинг

Цена со ДДВ:3.200 ден.

База на податоци

Цена со ДДВ:3.200 ден.

База на податоци

Цена со ДДВ:1 ден.

Директна пошта

Цена со ДДВ:6.663 ден.

Реклама во Златна Книга


Страна 1 од 1, вкупно 9 производи


070/287-777

корисничка поддршка