00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

База на податоци

База на податоци

Цената е со вклучен ДДВ
3.200 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:База на податоци
 • Продавач:Р3 Инфомедиа
 • Цена на големо без ДДВ:3.000 ден.
 • профил на компанијата

  Р3 Инфомедиа

  • Опис на компанијата:Златна Книга (Р3 Инфомедиа) е водечки бизнис адресар во Македонија избран за Супербренд за Македонија за 2009 и 2011 година. www.zk.com.mk е една од 40-те најпосетувани локални веб страни во Македонија и е достапна на македонски, англиски и албански јазик.
  • Име на контакт лице:Владимир Вецовски
  • Адреса:бул.Партизански Одреди 42/2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078 246801
  • Телефон #:02 3177888
  • Факс #:02 3178488
  • Локација на мапа:Прикажи  023177888

  корисничка поддршка