00

Најава во твојот профил




Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Р3 Инфомедиа

  • Опис на компанијата:Златна Книга (Р3 Инфомедиа) е водечки бизнис адресар во Македонија избран за Супербренд за Македонија за 2009 и 2011 година. www.zk.com.mk е една од 40-те најпосетувани локални веб страни во Македонија и е достапна на македонски, англиски и албански јазик.
  • Име на контакт лице:Владимир Вецовски
  • Адреса:бул.Партизански Одреди 42/2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078 246801
  • Телефон #:02 3177888
  • Факс #:02 3178488
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот81.25%
Ја следат2
Следи1
Број на производи39
Член од10 Фев, 2012
Последна промена11:19:15 , 06 Јун, 2022
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка