00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Реклама во Златна Книга

Реклама во Златна Книга

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

6663 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 150 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Масовен, иновативен и годишен информативен медиум за Македонија. За корисниците, од една страна, овозможува брзо и едноставно да дојдат до вредни информации за потребите на секојдневниот живот. Од друга страна, рекламата во овој годишен печатен информатор е сигурен извор за нова продажба и зголемена заработка за фирмите, големи и мали. Златна книга врши детална категоризација за сите услуги, производи, институции, установи, индивидуалци, мали и големи фирми. - 2.004 заглавја на дејности во оригиналниот „Индекс на заглавја“ - Над 60.000 детализирани и проверени информации - Присутна во фирмите и во семејстватата - Купони за попуст кои можат да се користат во текот на целата година - Бесплатна дистрибуција за сите.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Р3 Инфомедиа
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Р3 Инфомедиа

  • Опис на компанијата:Златна Книга (Р3 Инфомедиа) е водечки бизнис адресар во Македонија избран за Супербренд за Македонија за 2009 и 2011 година. www.zk.com.mk е една од 40-те најпосетувани локални веб страни во Македонија и е достапна на македонски, англиски и албански јазик.
  • Име на контакт лице:Владимир Вецовски
  • Адреса:бул.Партизански Одреди 42/2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078 246801
  • Телефон #:02 3177888
  • Факс #:02 3178488
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка