00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Директна пошта

Директна пошта

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


Одбери боја

* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Пропаганден материјал до бизнис адреси од Вашата целна група во цела Македонија
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Р3 Инфомедиа
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Р3 Инфомедиа

  • Опис на компанијата:Златна Книга (Р3 Инфомедиа) е водечки бизнис адресар во Македонија избран за Супербренд за Македонија за 2009 и 2011 година. www.zk.com.mk е една од 40-те најпосетувани локални веб страни во Македонија и е достапна на македонски, англиски и албански јазик.
  • Име на контакт лице:Владимир Вецовски
  • Адреса:бул.Партизански Одреди 42/2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078 246801
  • Телефон #:02 3177888
  • Факс #:02 3178488
  • Локација на мапа:Прикажи
  9%заштеда
  Цена со ДДВ:242 ден. 218 ден.

  Директна пошта

  7%заштеда
  Цена со ДДВ:48.590 ден. 44.999 ден.

  Директен e-mail маркетинг
  070/287-777

  корисничка поддршка