00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Судски превод

Судски превод

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Судски преводи
 • Категорија:Превод – услуги
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Деиксис
 • Земја на потекло:Македонија
 • профил на компанијата

  Деиксис

  • Опис на компанијата:Компанија за креативни услуги. Стручен и судски превод. Толкување. Лектура, редактура и коректура. Академско пишување. Транскрипција. Локализација на веб-локации и софтвер. Титлување. Десктоп издаваштво. Сложување текст за печатење. Издаваштво. Застапништво на нови автори. Работиме со секакви формати на документи.
  • Име на контакт лице:Гордана
  • Адреса:бул. Партизански одреди 77/1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:078 404 652  078404652

  корисничка поддршка