00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Еуролингва

  • Опис на компанијата:преведувачки и конференциски услуги, вклуч. и платформи за видео-телеконференција со модерирање и далечинско толкување
  • Име на контакт лице:Катерина
  • Адреса:Бул. Партизански Одреди 15А/2-12
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:00 389 70 305 760
  • Телефон #:023130380
  • Година на регистрација:2001
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи2
Член од20 Јун, 2012
Последна промена09:56:15 , 15 Дек, 2020
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка