00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Деиксис

  • Опис на компанијата:Компанија за креативни услуги. Стручен и судски превод. Толкување. Лектура, редактура и коректура. Академско пишување. Транскрипција. Локализација на веб-локации и софтвер. Титлување. Десктоп издаваштво. Сложување текст за печатење. Издаваштво. Застапништво на нови автори. Работиме со секакви формати на документи.
  • Име на контакт лице:Гордана
  • Адреса:бул. Партизански одреди 77/1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:078 404 652

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот59.38%
Број на производи5
Член од18 Окт, 2012
Последна промена08:13:03 , 19 Мај, 2017
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка