00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Судски преводи на словенечки јазик


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Судски преводи на словенечки јазик
 • Категорија:Превод – услуги
 • профил на компанијата

  Катарина Каракашев Кацарска-Словенечки, Српски, Хрватски

  • Опис на компанијата:Овластен судски преведувач Катарина Каракашев Кацарска. Вршам судски преводи за следниве јазици: - Словенечки - Српски - Хрватски Дополнителни услуги: - Стручни преводи од повеќе области за: словенечки, српски, хрватски и англиски - Часови за деца и возрасни - Симултани и консекутивни услуги
  • Име на контакт лице:Катарина Каракашев Кацарска
  • Адреса:бул.Јане Сандански 62-1/3
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 392967
  • Телефон #:02 4251887  024251887

  корисничка поддршка