00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Катарина Каракашев Кацарска-Словенечки, Српски, Хрватски

  • Опис на компанијата:Овластен судски преведувач Катарина Каракашев Кацарска. Вршам судски преводи за следниве јазици: - Словенечки - Српски - Хрватски Дополнителни услуги: - Стручни преводи од повеќе области за: словенечки, српски, хрватски и англиски - Часови за деца и возрасни - Симултани и консекутивни услуги
  • Име на контакт лице:Катарина Каракашев Кацарска
  • Адреса:бул.Јане Сандански 62-1/3
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 392967
  • Телефон #:02 4251887

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот59.38%
Број на производи15
Член од06 Сеп, 2021
Последна промена09:36:07 , 07 Сеп, 2023
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка