00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Haier AS35TADHRA-THC / 1U35MEEFRA-1 Tundra Plus inverter

Haier AS35TADHRA-THC / 1U35MEEFRA-1 Tundra Plus inverter

Цената е со вклучен ДДВ
32.990 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:A++ / A+ висока енергетска класа на ладење /греење
  180° sine wave DC Inverter технологија со Intelligent Air
  Фабрички вграден Wi-Fi, PID Control, Гласовна контрола
  Super Quiet mode, Comfortable Sleep mode
  Антибактериски филтер, Frost-Clean
  Функција на самочистење и самодијагностицирање, Auto-restart, 24hтајмер
  опсег на работа ладење – надворешна температура од -10 ÷ 43oC
  опсег на работа греење – надворешна температура од -15 ÷ 24oC
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Енергија
 • Гаранција:3 години
 • профил на компанијата

  Енергија

  • Опис на компанијата:Енергија доо e овластен дистрибутер и сервисер за Carrier, Toshiba, Haier и Stulz во Македонија. Енергија доо е основана во 2005 како компанија за продажба, проектирање и одржување на системи за греење, ладење и климатизација. Согласно со светските стандарди и трендови преку нивно имплементирање во секојдневната работа, Енергија постојано го зголемува бројот на клиенти. Денес, Енергија е позната компанија во Македонија поради нејзината стручност, квалитет и професионалност во работата. Во Енергија, ние се грижиме за потребите на нашите клиенти, ги слушаме нивните замисли и заеднички работиме во исполнување на истите. Стручниот тим на Енергија е на ваше располагање за испорака на продукти од светски познатите производители на чилери, вентилоконвектори, клима комори, клима уреди, топлински пумпи, компресори, кондензатори, топлински изменувачи и друга опрема.
  • Име на контакт лице:Енергија
  • Адреса:Лондонска бр. 1А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:072213590
  • Телефон #:023061466
  • Факс #:023061468
  • Година на регистрација:2005
  • Број на вработени:17
  • Локација на мапа:Прикажи
  14%заштеда
  Цена со ДДВ:34.990 ден. 29.990 ден.

  Haier TUNDRA Green Series inverter ...

  17%заштеда
  Цена со ДДВ:33.990 ден. 27.990 ден.

  Haier TUNDRA Green Series inverter ...

  15%заштеда
  Цена со ДДВ:32.000 ден. 26.990 ден.

  Клима уред Haier Revive inverter 3 ...

  14%заштеда
  Цена со ДДВ:93.990 ден. 80.000 ден.

  Toshiba RAS-B22N2KV2-E1 Suzumi Plus ...

  Цена со ДДВ:81.990 ден.

  Клима уред Toshiba Shorai Edge Blac ...

  Цена со ДДВ:49.990 ден.

  Toshiba RAS-B13E2KVG-E / RAS-13E2AV ...
  023061466

  корисничка поддршка