00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Клима уред Haier Revive inverter 3.5 kW

15%заштеда

Клима уред Haier Revive inverter 3.5 kW

Цената е со вклучен ДДВ
32.000 ден. 26.990 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- A++ / А+ енергетска класа при ладење и греење
  - Фабрички вграден hOn Wi-Fi
  - Tивок режим на работа (18dB)
  - Coanda Plus технологија за рамномерна дистрибуција на воздухот
  - Frost clean функција за чистење на внатрешната единица
  - Super Quiet mode, Comfortable sleep mode, Aнтибактериски филтер
  - Модерен дизајн дава можност за многу брза и прецизна инсталација
  - опсег на работа ладење – надворешна температура од -10 ÷ 43­ oC
  - опсег на работа греење – надворешна температура од -15 ÷ 24­ oC

  Нарачка: https://energija.com.mk/Product/Details/Haier%20Revive?mId=205
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Енергија
 • Гаранција:3 години
 • профил на компанијата

  Енергија

  • Опис на компанијата:Енергија доо e овластен дистрибутер и сервисер за Carrier, Toshiba, Haier и Stulz во Македонија. Енергија доо е основана во 2005 како компанија за продажба, проектирање и одржување на системи за греење, ладење и климатизација. Согласно со светските стандарди и трендови преку нивно имплементирање во секојдневната работа, Енергија постојано го зголемува бројот на клиенти. Денес, Енергија е позната компанија во Македонија поради нејзината стручност, квалитет и професионалност во работата. Во Енергија, ние се грижиме за потребите на нашите клиенти, ги слушаме нивните замисли и заеднички работиме во исполнување на истите. Стручниот тим на Енергија е на ваше располагање за испорака на продукти од светски познатите производители на чилери, вентилоконвектори, клима комори, клима уреди, топлински пумпи, компресори, кондензатори, топлински изменувачи и друга опрема.
  • Име на контакт лице:Енергија
  • Адреса:Лондонска бр. 1А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:072213590
  • Телефон #:023061466
  • Факс #:023061468
  • Година на регистрација:2005
  • Број на вработени:17
  • Локација на мапа:Прикажи
  17%заштеда
  Цена со ДДВ:33.990 ден. 27.990 ден.

  Haier TUNDRA Green Series inverter ...

  14%заштеда
  Цена со ДДВ:34.990 ден. 29.990 ден.

  Haier TUNDRA Green Series inverter ...

  Цена со ДДВ:32.990 ден.

  Haier AS35TADHRA-THC / 1U35MEEFRA-1 ...

  Цена со ДДВ:81.990 ден.

  Клима уред Toshiba Shorai Edge Blac ...

  5%заштеда
  Цена со ДДВ:79.990 ден. 75.990 ден.

  Клима уред Carrier 42QHG024D8SE Ext ...

  21%заштеда
  Цена со ДДВ:46.990 ден. 36.990 ден.

  Клима уред Carrier Superia inverter ...
  023061466

  корисничка поддршка