00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Iskra Z1C-ZT3-26 ударна хилта перфоратор

Iskra Z1C-ZT3-26 ударна хилта перфоратор

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

4799 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:• Напон: 230V ~ 50Hz

  • Моќност: 800W (max)

  • Моќност: 2,8J

  • Фреквенција: 0-1200 вртежи / min-1

  • Влијание: 0 до 5300 удари / min-1

  • Макс. promijer сече: Ø 26 mm

  • СДС Плус вежба систем

  • Мека гумeна рачка

  • Контрола на брзината

  • Двете насоки на вртење: лево / десно

  • Помошната рачка  • Содржи: • х 2 парчиња х 3 •

  • 1 x вежба прав-доказ капак

  • мерач

  • Дупчење на:

  • железо: 13 mm

  • Бетон: 26 mm

  • дрво: 30мм

  • должина на кабел: 1.8 m

  • Пакување: куфер

  • Димензии на пакување (во mm): 425 (D) x 110 (W) x 277 (V)

  • Тежина: 5,25 kg

  • Бруто Тежина: 5,45 kg  • гаранција 12 месеци
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Крусел
 • Земја на потекло:Словенија
 • Гаранција:2 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica, Fagor, Moser, Emide,. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало рачен алат, гарден програма, електричен алат, продажба на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Кристина
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978238820
  • Телефон #:022520999
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:14
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:5.999 ден.

  Iskra Z1C-32FB Хилта 1500w
  070/287-777

  корисничка поддршка