00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Iskra Z1C-32FB Хилта 1500w

Iskra Z1C-32FB Хилта 1500w

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

5999 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:• Напон: 230V ~ 50Hz

  • Моќност: 1500W (max)

  • Моќност: 5J

  • Фреквенција: 800 вртежи / мин-1

  • Влијание: 4.000 удари / min-1

  • Макс. Долж сечење: Ø 26 mm

  • СДС Плус вежба систем

  • мека гумена рачка

  • Анти-вибрации

  • помошна рачка

  • содржат:

  • х 2 парчиња

  • 1 x вежба прашина покрие мерач

  • маст пан клуч

  Дупчење на:

  • железо: 13 mm

  • Бетон: 32 mm

  • Дрво: 40мм

  • должина на кабел: 1.8 m

  • Пакување: куфер  • Димензии на пакување (во mm): 390 (D) x 125 (W) x 255 (V)

  • Тежина: 7,25 kg

  • Бруто Тежина: 7,75 kg  • Гаранција 12 месеци
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Крусел
 • Земја на потекло:Словенија
 • Гаранција:2 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica, Fagor, Moser, Emide,. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало рачен алат, гарден програма, електричен алат, продажба на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Кристина
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978238820
  • Телефон #:022520999
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:14
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка