00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Фиксни апарати (протези) со самолигирачки брекети


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Изработка на фиксни протези со самолигирачки брекети од реномираниот германски производител Foresta Dent. Цената се однесува на протеза за една вилица.
 • Достапност:Контакт
 • Земја на потекло:Германија
 • профил на компанијата

  Ортодонција д-р Маја

  • Опис на компанијата:Стоматолошка ординација по ортодонција специјализирана за третман на забно-вилични неправилности со сите видови на мобилни и фиксни ортодонтски апарати.
  • Име на контакт лице:Д-р Маја
  • Адреса:Орце Николов 142
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:071/778439
  • Телефон #:02/3178122
  • Локација на мапа:Прикажи  023178122

  корисничка поддршка