00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Ортодонција д-р Маја

  • Опис на компанијата:Ортодонција д-р Маја е стоматолошка ординација по ортодонција специјализирана за третман на забно-вилични неправилности со сите видови мобилни и фиксни ортодонтски апарати. Услуги: • Превентивна и интерцептивна ортодонција, со миофункционални апарати за деца од предучилишна и училишна возраст • Мобилни ортодонтски апарати (сите видови) • Фиксни ортодонтски апарати со метални, порцелански и брекети во боја, конвенционални и самолигирачки брекети како и лингвални (внатрешни) фиксни апарати
  • Име на контакт лице:Д-р Маја
  • Адреса:Орце Николов 142
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:071 778439
  • Телефон #:02 3178122
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи3
Член од03 Фев, 2014
Последна промена12:49:47 , 27 Сеп, 2023
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка