00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Ортодонција д-р Маја

Ортодонција д-р Маја

Ортодонција д-р Маја е стоматолошка ординација по ортодонција специјализирана за третман на забно-вилични неправилности со сите видови мобилни и фиксни ортодонтски апарати. Услуги: • Превентивна и интерцептивна ортодонција, со миофункционални апарати за деца од предучилишна и училишна возраст • Мобилни ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Страна 1 од 1, вкупно 3 производи


070/287-777

корисничка поддршка