00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Медицинска опрема

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Цена со ДДВ:41.450 ден.

Кислороден концентратор Ирене

Цена со ДДВ:1.950 ден.

Појас за трудници

Цена со ДДВ:1.290 ден.

Подлога за вежбање

Цена со ДДВ:1.800 ден.

Инхалатор A430

Цена со ДДВ:2.300 ден.

Инхалатор A101/102

Цена со ДДВ:1.890 ден.

Инхалатор Pico Neb

Цена со ДДВ:3.450 ден.

Инхалатор Happy Neb III


следна
Страна 1 од 8, вкупно 126 производи
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка