00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Шатор за кампување АСП 3


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Шатор за кампување АСП 3 за 3-4 лица
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Про спорт
 • Земја на потекло:Чешка Република
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Про спорт

  • Име на контакт лице:PRO SPORT
  • Адреса:ТЦ СОРАВИЈА-ПРИЗЕМЈЕ
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:0038975228112
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  5.0 од 5.0 (2 оцени вкупно)

  12%заштеда
  Цена со ДДВ:6.000 ден. 5.250 ден.

  Шатор 68014

  Цена со ДДВ:7.900 ден.

  Шатор за кампување Vega

  Цена со ДДВ:4.650 ден.

  Шатор за кампување HEKATE 2

  Цена со ДДВ:4.450 ден.

  Шатор АСП 2

  Цена со ДДВ:8.000 ден.

  Шатор EAGLE 3+1
  075228112

  корисничка поддршка