00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Шатор за кампување Vega


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Шатор за кампување Vega
  Димензии: 250 x 95 + 220 x h 170 cm.
  Тежина: 6,8 Kg ca. 4 кревети.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Про спорт
 • профил на компанијата

  Про спорт

  • Име на контакт лице:PRO SPORT
  • Адреса:ТЦ СОРАВИЈА-ПРИЗЕМЈЕ
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:00389023223351
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:5.500 ден.

  Шатор за кампување Sirio 4

  Цена со ДДВ:6.150 ден.

  Шатор за кампување Garve
  023223351

  корисничка поддршка